מי יעזור לי להגשים את החלום?

אני רוצה להקים ביה”ס. וליתר דיוק – ביה”ס גבוה לפלוריסטיקה מודרנית ברמה עולמית. מאמינים בי? חושבים שזה אפשרי? אני בטוחה שכן! אבל לא אצליח ללא עזרתכם! אנא תייגו והעבירו לכל מי שיכול לעזור לי להגשים את החלום!

בקורס שאני לומדת בו, קיבלנו משימה. מאתגרת במיוחד. כזאת שמאלצת אותך לעצור הכל ולחשוב. הרבה מחשבות והקושי לבחור. לדייק.
מי כמוני יודעת שחלומות מתגשמים, ורק עצם הידיעה הזו, גרמה לי להזיע ולהרגיש את עול האחריות נושף בעורפי, היה לי כל כך קשה להחליט מה אני הכי רוצה.

אני רוצה הרבה דברים, גם שיהיה לי ריטיינר באיזה מלון יוקרתי, גם לעבוד מול משאבי אנוש באופן קבוע ולפנק את העובדים שלהם בעמדות פרחים וסדנאות שזירה, גם לעשות סטיילינג פרחוני להפקות מושקעות, לתת מענה ללקוחות הקבועים ולעצב אירועים נפלאים.

אבל הכי הכי- אני רוצה להקים ביה”ס. וליתר דיוק – ביה”ס גבוה לפלוריסטיקה מודרנית ברמה עולמית.
אישית, למדתי פלוריסטיקה בבתי ספר בחו״ל ואני חולמת להביא את המקצועיות, הסטייל, והרצון להתפתח ולהיות מספר אחד בתחום גם לארץ. אני חולמת שכל תחום הפלוריסטיקה בארץ יעלה מדרגה ורצוי לא אחת. אני רוצה שהזרים שמכינים בחנויות יהיו מודרניים ויפים, שעיצוב אירועים יראה מושקע כמו בחו״ל, ולא אוסף של בקבוקי קוקה קולה שנצבעו בצבע זהב, ותקעו בהם גיבסנית וגרברה.

חולמת שהסטודיו הקטן שלי במושב, שבו אני מלמדת כיום, יתפתח ויגדל לחלל אורבני רחב ידיים, שאוכל להקים שם תערוכות פלוריסטיקה. יבואו לשם תלמידים ותלמידות שרוצים ללמוד את התחום לעומק, בצורה מקצועית, אך גם כאלה שרק רוצים להעשיר את עצמם בתחביב חדש. חברות גדולות יביאו את העובדים שלהם ליום גיבוש כייפי, בו ניצור, נשמח ונתרגש. יחד עם התלמידים ניצור קירות פרחים שיקשטו אירועים חשובים, נעצב חלונות ראווה בבוטיקים יוקרתיים, ונעצב שולחנות חג שיככבו במגזינים נבחרים.

בין המורים ירוכזו טובי המומחים של ארצנו וכמובן, אורחים עם הרצאות מן העולם.
ואם כבר לעוף ממש רחוק, אז אני רוצה למצוא את האדם שרוצה לעשות את זה ביחד איתי, איש עסקים/משקיע/יזם אשר יקים ביחד איתי את הבית ספר הגדול לפלוריסטיקה בהשראת בתי הספר מחו״ל.

קוראים יקרים שלי, מאמינים בי? חושבים שזה אפשרי? אני בטוחה שכן! אבל לא אצליח ללא עזרתכם! אנא תייגו והעבירו לכל מי שיכול לעזור לי להגשים את החלום! וכמובן שולחת אתכם לספוג קצת יופי והשראה כאן:

אינסטגרם 

פייסבוק 

אתר

Share this post

There are no comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.

Top